• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sumenvadisi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905415328858
  • https://twitter.com/sumenvadisi
  • https://www.instagram.com/sumenvadisicom/

                                 
   
Sümen Takımları masanız için bir güç işaretidir. Sevdikleriniz için ise Kişiye Özel Ofis Hediyesi olma ayrıcalığı ile de büyük beğeni kazanmaktadır.        

Ücretsiz Üye Ol Fırsatları kaçırma

Ankara Sümen Takımı - Sümen Takımı Fiyatları

Ankara Sümen Takımı

Ankara Sümen Takımı

Genellikle ofislerde çalışma masası olarak kullanılmakta olan sümen, kelime kökeni olarak Fransızca’dan gelmektedir. Çalışma masasının üzerinde olan ve üstünde yazı yazmaya yarayan ahşap ya da deri kaplama masa aksesuarına sümen denir. Sümen aynı zamanda arasına evrak ve bir takım notlar koymaya da yarar. Bir set olarak sümen takımı ise ofis masasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri kapsamaktadır.

Sümen Takımlarının Ofisteki Etkisi

Ankara sümen takımı ile ofislerinizde ve çalışma alanlarınızda güçlü ve prestijli bir hava yaratabilirsiniz. Çalışma esnasında motivasyonu artıran ve çalışma düzenini sağlayan Ankara sümen takımı aynı zamanda ofisinizi ziyaret eden kişiler açısından da size ve kariyerinize büyük bir ciddiyetle yaklaşmalarını sağlar.

Çok farklı renklerin, modellerin ve tasarımların yer aldığı Ankara sümen takımı sayesinde ofisinizin ve mobilyalarınızın rengine, işinizin mahiyetine göre birçok alternatife ulaşabilirsiniz.

Ankara Sümen Takımlarının İçeriği

Türkiye’nin en kaliteli sümen takımlarının üretildiği Sümen Vadisi’nde her ofis türüne göre farklı sümen takımları bulunmaktadır. Bu takımlar ahşap, deri ya da VIP takımlar şeklindedir. Çeşitli renk ve model seçenekleri ile her ofis tipine uygun farklı alternatifler için sumenvadisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sümen takımları içerisinde genel olarak bulunan malzemeler ise; sümen, dolma kalem, tükenmez kalem, bloknot kutusu, zarf açacağı, kalem kutusu, fihrist ve takvim bulunmaktadır. Bazı daha özel modellerde ise özel kupa ve bardakaltlığı da yer almaktadır. Hatta isim ve kariyerin yazılı olduğu isimli sümenler de modellerimiz arasındadır.          

Özel Başlangıçlar İçin Özel Bir Hediye

Ankara sümen takımları hem kendiniz hem de yakın çevreniz için özel bir hediye olacaktır. Sevdiğiniz bir yakınınız bir ofis açtığında ya da bir terfi aldığında onun başarısına olan sevincinizi göstermenin en güzel ve en prestijli yolu olacaktır. Tamamen el işçiliği ile üretilmiş olan sümen takımlarımız birinci sınıf kumaş ve deri kalitesi kullanılarak yapılmış olup uzun süreli bir kullanıma olanak tanımaktadır. Uzun süreler boyunca asla soyulma, şişme ya da kabarma gibi bozulmalara uğramayan takımlarımız güneş ışığına karşı da oldukça dirençlidir. Kullanılan tüm malzemeler insan sağlığına uygun olup ürünlerimiz tamamen ergonomiktir. Sevdiklerinizin iş yaşantılarındaki özel başlangıçları için özel bir hediye almak isterseniz sumenvadisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.   

Sümen Takımı Kullanmanın Önemi

Ankara sümen takımı ile bir ofis masasında ihtiyacını olabilecek her şey elinizin altında olacaktır. Çalışma esnasında mutlaka ihtiyaç duyacağınız bu ofis malzemelerini teker teker almak yerine sümen takımı ile bütünlüklü ve birbiri ile uyumlu malzemelerle masanızı dizayn etmiş olursunuz.

Sümen takımı kullanmanın en önemli nedenlerinden birisi, günlük hayatımızın çok büyük bir kısmını geçirdiğimiz ofis ve çalışma alanlarımızın konforunu ve görsel olarak uyumlu bir yer olmasını sağlama isteğimizden kaynaklanmaktadır. Bu durum çalışma motivasyonumuzu olumlu bir şekilde etkilerken aynı zamanda bir düzen sağlamasından dolayı çalışmamızı da kolaylaştırıcı bir etken olacaktır. Bunun dışında ciddiyetli ve prestijli bir görünüm dışarıdan gelen insanlarında yaptığımız işe saygı duymalarına neden olacaktır. Kısacası bir sümen takımı her ne kadar küçük bir ayrıntı gibi görünse de bir ofis ortamında inanılmaz psikolojik etkilere sahiptir.

Sümen Takımı Fiyatları

Piyasada birçok sümen takımı bulunmaktadır. Çok uzun yıllardır özellikle yönetici odalarının vazgeçilmez aksesuarı olan sümen takımları zaman içerisinde birçok doktor, avukat ve serbest meslek erbabı tarafından da kullanılır hale gelmiştir. Artan bu talep karşısında da sümen takımları üreten ve satan firmaların sayısı paralel olarak artış göstermiştir. Ve bu koşullar altında çok farklı kalitede ve çok farklı fiyatlarla sümen takımları piyasada yer almıştır.

Ancak bir sümen takımı alırken öncelikle kaliteli deri ve kumaştan yapılıp yapılmadığına, üretimde el işçiliği olup olmadığına dikkat etmek gerekmektedir. El işçiliği ile üretilen sümen takımları oldukça uzun yıllar boyunca hiçbir yıpranma ve bozulma yaşanmadan kullanılabilmektedir. Ayrıca suni deri ya da kalitesiz kumaşlardan yapılan sümen takımlarının insan sağlığına verdiği zarar da göz ardı edilmemelidir. Dolayısıyla farklı fiyatlar oluşmasının nedeni söz konusu takımların üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesinden ve üretimin el işçiliği olup olmamasından kaynaklanmaktadır.

Tamamen el işçiliği ile üretilen, sağlıklı ve ergonomik sümen takımlarımızı incelemek için sumenvadisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.   

 

228 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Satış Departmanı
0541 532 88 58
Showroom Departmanı
0850 255 03 68
siparis@sumenvadisi.com
24 saat
 whatsapp online 

Sümen Takımları masanız için bir güç işaretidir. Sevdikleriniz için ise Kişiye Özel Ofis Hediyesi olma ayrıcalığı ile de büyük beğeni kazanmaktadır.


Muhteşemlikten...Mükemmelliğe Taşıyan Cengaver Modeller

 14.Yılımız Yaşamınızı Prestijli ve Kaliteli Sürdürmeniz için çalışıyoruz   

       


Lüks Büroların tercihi sumenvadisi.com
Lüks Büroların tercihi sumenvadisi.com●Kolay Alışveriş
●Üyelik yok, zaman kaybı yok
●2 tıkla özgürce alışveriş var

Tüm alışverişlerinizde Canlı Destek personelimiz hizmetinizde