sümen takımı sümen seti modern sümen takımları          

Özellikle VIP Görünümlü Kaliteli Malzemelerle Hazırlanmış Ürünlerimiz, Farklı Çizgilerde ve Tamamen EL İŞÇİLİĞİ ile bir araya getirilmiştir. Makam Odası, Lüks Ofisler ve Dikkat çekmeyi seven İş Adamı, Ticaret Erbabı ve Makam Sahipleri için olmazsa olmaz bir Ofis Aksesuarıdır. Hemen Sipariş geçin Ambalajında ve Kutusunda Sizleri Bekliyor                Sümen ! Vadisinden alınır !
                                                                

Duyurular

 • ÇALIŞMA HAYATININ ÇAĞDAŞ TOPLUMDAKİ... - 13/04/2015
 • Çalışma hayatının çağdaş toplumdaki yeri arttıkça, büro ve yönetici odalarının tasarımı ve dekorasyonu önem kazanmaktadır.

  Büro mobilyalarının en önemli tamamlayıcıları olan sümen takımları, kişinin özel isteklerinin yanı sıra, fonksiyonel, estetik ve kariyer çizgilerinin bileşimi ile bütünleşmesi gerekmektedir.

  Doğal malzemeler olan deri ahşap ve Kumaşı kullanan firmamız; tamamen el yapımı olarak ürettiği Ağaç, Deri, Sümen Takımları ve Masa Setleri ofis aksesuarları ile kalite, estetik ve kullanış bakımından önemli bir boşluğu dolduracaktır.  Satış Departmanı
  0541 532 88 58
  Showroom Departmanı
  0850 255 03 68
  siparis@sumenvadisi.com
  24 saat
   whatsapp online 

  Sümen Takımları masanız için bir güç işaretidir. Sevdikleriniz için ise Kişiye Özel Ofis Hediyesi olma ayrıcalığı ile de büyük beğeni kazanmaktadır.


  Muhteşemlikten...Mükemmelliğe Taşıyan Cengaver Modeller

   14.Yılımız Yaşamınızı Prestijli ve Kaliteli Sürdürmeniz için çalışıyoruz   

         


  Lüks Büroların tercihi sumenvadisi.com
  Lüks Büroların tercihi sumenvadisi.com  ●Kolay Alışveriş
  ●Üyelik yok, zaman kaybı yok
  ●2 tıkla özgürce alışveriş var

  Tüm alışverişlerinizde Canlı Destek personelimiz hizmetinizde