• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sumenvadisi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905415328858
  • https://twitter.com/sumenvadisi
  • https://www.instagram.com/sumenvadisicom/

         

                       
   
Sümen Takımları masanız için bir güç işaretidir. Sevdikleriniz için ise Kişiye Özel Ofis Hediyesi olma ayrıcalığı ile de büyük beğeni kazanmaktadır.        

Ücretsiz Üye Ol Fırsatları kaçırma

Hakkımızda

sumenvadisi.com Sakarya'nın Adapazarı Kırtasiyeler Çarşısı'nda Merkezde 2005 Yılında %100 Türk sermayeli bir aile şirketi olarak Kurulmuştur, 12 Mayıs 2013 Tarihinde Üretime ve
e-Ticaret sektörüne temellerini atmıştır.

Firmamız Değerli Müşterileriyle buluşturan, Sektörümüzde Liderlik oluşturmak üzere yola çıkan 
FURKAN ŞAHİN tarafından kuruldu.

sumenvadisi.com uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, yenilikçi projeler ve güçlü tasarımlarıyla köklü kadromuzla Hizmet vermektedir.

Ürünlerimizin hepsi daima değer katan kalitede, istenilen dayanıklılıkta ve marjinal estetiktedir.

Tüm mekanlarda uyguladığımız Lüks tasarım ve projelerimizle yaşam alanlarını en iyi şekilde aydınlatan butik çalışmalarımızla, müşterilerimize samimiyetle, memnuniyet ve güven hazzını vermekteyiz.

Amacımız her daim güçlü ve yenilikçi projelerle müşteri memnuniyetini verilen değerlere gösterdiği şeffaflıkla hassasiyet içerisinde profosyonel şekilde çalışmaktayız.

SÜMENVADİSİ markası ile ürünlerimizi Güçlü ve Gelişmiş satış filosu ile talep edildiği gibi Müşterilerine etkin ve verimli bir şekilde ulaştırmayı kendisine ilke edinmiştir.


Vizyonumuz Ürettiğimiz kaliteli ürünlerimizle ve Masüstlerine kurduğumuz göze hitap eden butik Ofislerle hedefimiz Sümenvadisi ismini daha ileriye taşımaktır.

Sümen Takımları masanız için bir güç işaretidir. Sevdikleriniz için ise Kişiye Özel Ofis Hediyesi olma ayrıcalığı ile de büyük beğeni kazanmaktadır.Öncelikle Merhabalar,

SümenVadisi olarak kendi imal ettiğimiz ürünlerden kısa dipnotlarla ürünlerimizi 
anlatmak isteriz,Gerçek bir Sümen Takımı Sorunsuz ve Uzun ömürlü sağlıklı olması için bizce her iş'de olduğu gibi işin Ehlinden alınmalı Firmamız dikkat ederseniz ürünlerimizle alakalı photoshop gibi programları hususi olarak ! Prensiben kullanmamaktadır doğal gerçek hakiki görüntülerle müşterilerine %100 güveni kendisine ilke endinmiş bir firma olarak bugüne kadar ''sıfır hata'' ilkesinide kendisine prensip edinmiştir, Firmamız Kontrollü Teslimat ile Kuryeyi Kapınızda beklettiriyor ürününüzü güvenle açıp Kontrol edip ardından içinize sinerak alışveriş ortamı sağlıyor böylelikle İnternet ortamında ve Piyasalarda
yitirilmiş Güven duygusunu Sümenvadisi ile yeniden hissedebilirsiniz 
Firmamızın İşçilik, el sanatı kesinlikle yabana atılamaz.


Estetik bir masa üstü görünümü kazandırması ise her bir aracın birbiri ile takım halinde, uyumlu olmasından ileri gelmektedir. Kalite ve sağlamlık açısından ele alındıklarında ise sümen takımı,Kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiğinde çok daha kullanışlıdır. Yalnızca bunlar da tek başına yetmez tabi ki…

Ofis masanızın renk ve desen uyumuna göre sümen takımı seçmeniz gerekebilir. Bu konuda sizlere sizler için küçük bir hatırlatmada bulunmak isteriz. Açık renk bir masanız var ise, koyu renk bir sümen takımı tercih etmenizi öneririz. Koyu bir masa içinse, açık renkte bir sümen takımı. Böylece her ikisi de göz alıcı güzelliği ile çalışma hevesinizi arttıracaktır, diye düşünüyoruz.
Sümen Takımı Nedir ve Ne İşe Yarar ?


Sümen takımı içinde yer alan ve ofis masası üzerinde kullanılması muhtemel araçları ile masa üstü tamamlayıcısıdır. Sümen Takımları Masanız için bir güç işareti, Sevdikleriniz için ise Kişiye Özel Ofis Hediyesi olma ayrıcalığı itibari ile de büyük beğeni kazanmaktadır.  

Sümen üstünde daha konforlu yazı yazmaya yarayan, kapağı kaldırıldığında altında çeşitli dosya, belge gibi evrakları tutabileceğimiz kullanışlı bir araçtır. Aksi halde, mobilya üzerinde direk kağıda bir şeyler yazmak zoraki olacaktır. 

Özel Lüks Sümenvadisi Kutusunda talebe göre Hediye Paketli Gönderi sumenvadisi.com'da !

Doktora, Avukata, İş adamlarına , İş Kadınlarına , Esnafa , Tüccara , Sekretere , Müdürlere ,  Yöneticilere kısacası Masası olan olan Herkese Özenle Sümenlerimiz Kalite Kontrolleri sağlanıp vaad ettiğimiz şekilde gönderilir.  


Fırsatlar , Kampanyalar , Hediyeler !

sumenvadisi.com'a ücretsiz üyemiz olup Kampanyalardan haberdar olabilirsiniz, Bazı Ürünlere Özel Kendi Üretimimiz olan Yerli Ahşap İsimlik hediyeli ürünlerimizi inceleyebilirsiniz ilave olarak Lüks Kupa bardak Hediyeli olan ürünlerimizide inceleyebilirsiniz, ayrıca Satış Departmanı Müşteri Temsilcilerimiz Talep ve Sorularınız için en verimli şekilde ilgineceklerdir, Ürün seçimi Konsunda zorlanıyorsanız Firmamız size ürün Tavsiye etmek için Mail ortamında siparis@sumenvadisi.com / whatsapp yahut Canlı Destek ortamında 0541 532 88 58 Hizmetinizdedir. Türkiyenin Showroomlaştırılmış İlk ve Tek Sümen Takımı Mağazamıza Adapazarı Çark & Bosna caddesindeki Showroom Mağazamıza heraman bekleriz.Özel Tasarım Ultralüks Sümen Takımı !

Masanızın üzerine İhtişam İstermisiniz ? SümenVadisi'nden alınır !Sümenimiz İnsan Sağlığına Kesinlikle Zararlı değildir, Promosyon Sümeni değil, Masaüstü Zenginlik arayanlara Hitap ediyoruz Göz Alıcı Şıklığı ve Muhteşem Konforu birlikte Sunar Kaliteli Kıymetli Butik Dokulu/Düz Üst Düzey Kalite Deri, Yumuşak Dokuma Örgü Kumaş ve Pürüzsüz sentetik üst düzey yüzeyi ile adeta Ömürlük Zengin Masasütü Aksesuarları arayanlara Yumuşak ve Üst Düzey Kalite Kumaştan iç Astar Olağanüstü En iyi Yardımcı malzemeleri kullanılarak Kalite'ye ağırlık ve Önem vererek Kusursuz bir işçilik Hakiki bir Kalite Darbelere ve Güneşli ofislerde kesinlikle Dayanıklı Köşe Kaplamaları ve Lüks Kupa Bardağı Özel Tasarım yaka ve yan kısımlarda kumaş kaplamaları ve Özel Dikiş Kaliteli Sümen Kapağına en iyi iç Astarla Kadife Kaplama Şişme ,çözülme,atma,kırılma,soyulma Kesinlikle Sümenvadisi ile olmaz ! SümenVadisi'nden alınır


Sümen Takımlarımızı Ahşap,Deri,Kadife,Kumaş,Mermer,Altın ve Gümüş Varak Özellikle VIP Görünümlü Kaliteli Malzemelerle Hazırlanmış Ürünlerimiz, Farklı Çizgilerde ve Tamamen EL İŞÇİLİĞİ ile bir araya getirilmiştir. Makam Odası, Lüks Ofisler ve Dikkat çekmeyi seven İş Adamı, Ticaret Erbabı ve Makam Sahipleri için olmazsa olmaz bir Ofis Aksesuarıdır. Hemen Sipariş geçin Ambalajında ve Kutusunda Sizleri Bekliyor Sümen ! Vadisinden alınır ! Dünya Cumhurbaşkanları Toplantısında Kendi Üretimli Ürünlerimiz Tercih edilmiştir, incelemek için tıklayın

Tüm Dünya Cumhurbaşkanları, 
Özel İmalatımız olan Ofis Ürünlerinde bizi tercih ettikleri için Tüm Liderlere Çok Teşekkür ederiz, Sarayın Ortamını İnceleyerek Tavsiyede Bulunduğumuz Ürünleri Beğenerek Bizleri Tercih ettikleri için Tekrar Teşekkür ederiz          

             


               


                                                             

 

Vizyonumuz :

Sümen Takımı ve Büro aksesuarlarında e-Ticaret Sektöründe Türkiyede ve Dünyada Öncü Marka olmak.


Misyonumuz : 

Ülkemize ve Milletimize maksimum şekilde Faydalı olmak ve Beklentilerin üzerinde Kaliteli ve Güvenli Hizmet Sağlamak.

İlkelerimiz :

- Sektör Liderliği

- Mükemmeliyet

- Verimlilik

- Müşteri Mutluluğu

- Çalışanlarımızın Mutluluğu

- Araştırma Geliştirme

- Toplumsal Sorumluluk

- İş Ahlakı

- Dürüstlük, Güvenilirlik

- Yenilikçilik, Tasarımcılık, Değişime Açıklık

- Ekip Çalışması

- Şeffaflık

 
Web ve Sosyal Medya Sitelerimiz :

sumenvadisi.com

facebook.com/sumenvadisi

facebook.com/sumentakimi

twitter.com/sumenvadisi

instagram.com/sumenvadisi Kuveyt Türk Bosna Caddesi Şubesi
Resmi Firma Hesabı
Gülten ŞAHİN
TR7800 2050 0009 5619 4000 0001
Şube Kodu 337  
 
Türkiye İş Bankası Adapazarı/Sakarya Şubesi
Ebubekir ŞAHİN TR36 000 64 00000 120 0028 96896  
Hesap No : 2896896
Şube Kodu : 2000


      

PTT Bank
Posta Çek Hesabımız :  Ebubekir ŞAHİN 6344303
Sitemizin,ürünlerimizin,bilgilerimizin tasarımımızın görsellerimizin tamamı koruma altındadır, izinsiz kopyalama,izinsiz paylaşma kesinlikle yasaktır,aksi yönde hukuki işlem başlatılır

Satış Departmanı
0541 532 88 58
Showroom Departmanı
0850 255 03 68
siparis@sumenvadisi.com
24 saat
 whatsapp online 

Sümen Takımları masanız için bir güç işaretidir. Sevdikleriniz için ise Kişiye Özel Ofis Hediyesi olma ayrıcalığı ile de büyük beğeni kazanmaktadır.


Muhteşemlikten...Mükemmelliğe Taşıyan Cengaver Modeller

 14.Yılımız Yaşamınızı Prestijli ve Kaliteli Sürdürmeniz için çalışıyoruz   

       


Lüks Büroların tercihi sumenvadisi.com
Lüks Büroların tercihi sumenvadisi.com●Kolay Alışveriş
●Üyelik yok, zaman kaybı yok
●2 tıkla özgürce alışveriş var

Tüm alışverişlerinizde Canlı Destek personelimiz hizmetinizde